English Česky
MULTISPORT - PODMÍNKY
Foto lektorů
... Ceny a podmínky

MultiSport - podmínky

Držitelé karty MultiSport mají vstup zdarma (bez doplatku) na všechny semestrální kurzy (PODZIM, JARO), které nebudou po 1. lekci plně obsazené. Nastoupit je možné až od 2. lekce kurzu tam, kde po první lekci zůstala volná místa. Registrujte se na kurz předem přes náš rezervační systém, budeme Vás po 1. týdnu informovat, kde jsou volná místa. Pro rezervaci celého kurzu je třeba na začátku sezóny uhradit kauci ve výši 300 Kč. Navštívíte-li daný kurz alespoň 8krát z celkových 15 lekcí, kauce Vám bude v plné výši vrácena na konci sezóny. Jestliže na kurz nedorazíte v rámci dané sezóny alespoň 8krát, kauce Vám v plné výši propadá. Kauci je třeba uhradit samostatně za každý kurz, který si chcete rezervovat. Info také na https://mapa.multisport.cz/cs/?q=voila.

Víkendové workshopy a letní kurzy mají odlišné podmínky využití karty MultiSport vzhledem k odlišné povaze těchto akcí. Využít kartu MultiSport je možné zdarma na všech víkendových workshopech a letních kurzech, které nebudou obsazené 3 pracovní dny před začátkem dané akce. Registrujte se na kurz předem přes náš rezervační systém, budeme Vás včas informavat emailem. Více info také v rozvrhu víkendových workshopů a letních kurzů.

Společné pro všechny akce je, že s kartou MultiSport nic nedoplácíte. Je třeba načíst kartu na recepci před každou jednotlivou lekcí, na kterou dorazíte. Kartu lze využít pouze na 1 aktivitu denně.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 26.5.2020
TOPlist