English Česky
DALŠÍ MOŽNOSTI PLATBY
Foto lektorů
... Ceníky

Další možnosti platby (MultiSport, jiné benefity)

1) MultiSport Benefit

Držitelé karty MultiSport mají vstup zdarma na všechny semestrální kurzy (PODZIM, JARO), které nebudou po 1. lekci plně obsazené. Nastoupit je možné až od 2. lekce kurzu – registrujte se předem, budeme Vás po 1. týdnu informovat, kde jsou volná místa. Pro registraci v celém kurzu je třeba uhradit na začátku sezóny kauci ve výši 300 Kč. Kauce Vám bude vrácena, jakmile navštívíte daný kurz alespoň 8krát z celkových 15 lekcí. Jestliže na kurz nedorazíte v rámci dané sezóny alespoň 8krát, kauce Vám propadá v plné výši. Kauci je třeba uhradit samostatně za každý kurz, kde máte zájem, abychom Vám drželi místo. Více info na https://multisport.cz/?s=voila.

Víkendové workshopy a letní kurzy mají odlišné podmínky využití karty MultiSport vzhledem k odlišné povaze těchto akcí. Využít kartu MultiSport je možné zdarma na všech víkendových workshopech a letních kurzech, které nebudou obsazené 3 pracovní dny před začátkem dané akce - registrujte se předem, budeme Vás včas informavat emailem. Více info také v rozvrhu víkendových workshopů a letních kurzů.

Společné pro všechny akce je, že s kartou MultiSport nic nedoplácíte. Je třeba načíst kartu na recepci před každou jednotlivou lekcí, na kterou dorazíte. Kartu lze využít pouze na 1 aktivitu denně.

2) Sodexo

Úhrada 1. lekce i permanentky je možná formou poukazů Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass či Bonus Pass. Platba se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení 1. lekce, na kterou dorazíte. Platbu formou poukazů, na rozdíl od hotovosti, není třeba nahlašovat předem. Formou poukazů lze uhradit celou cenu permanentky či 1. lekce nebo poukazy při platbě zkombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost.

3) Edenred

Úhrada 1. lekce i permanentky je možná formou poukazů Ticket Multi, Ticket Sport&Kultura či Ticket Dárkový. Platba se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení 1. lekce, na kterou dorazíte. Platbu formou poukazů, na rozdíl od hotovosti, není třeba nahlašovat předem. Formou poukazů lze uhradit celou cenu permanentky či 1. lekce nebo poukazy při platbě zkombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost.

4) Up (Cheque Déjeuner)

Úhrada 1. lekce i permanentky je možná formou poukazů Unišek, Unišek+, Unišek+FKSP či Cadhoc. Platba se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení 1. lekce, na kterou dorazíte. Platbu formou poukazů, narozdíl od hotovosti, není třeba nahlašovat předem. Formou poukazů lze uhradit celou cenu permanentky či 1. lekce nebo poukazy při platbě zkombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost.

5) Benefity

Úhradu permanentky (popř. 1. lekce) provedete po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu na webu Benefity.cz.
Nezapomeňte, že je nejprve nutné si kurz rezervovat emailem (info@tsvoila.cz) a počkat na potvrzení, že pro Vás máme v kurzu volné místo. Neplaťte prosím kurz dříve, než Vám přihlášení potvrdíme.

6) Benefit Plus

Úhradu permanentky (popř. 1. lekce) provedete po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu na webu Benefit Plus.
Nezapomeňte, že je nejprve nutné si kurz rezervovat emailem (info@tsvoila.cz) a počkat na potvrzení, že pro Vás máme v kurzu volné místo. Neplaťte prosím kurz dříve, než Vám přihlášení potvrdíme.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby


www.tsvoila.cz © 2015 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 23.5.2019
TOPlist