English Česky
DALŠÍ MOŽNOSTI PLATBY
Foto lektorů
... Ceny a podmínky

Další možnosti platby (Sodexo, Edenred, Up, Benefity, Benefit Plus)

1) Sodexo

Úhrada jedné lekce i celého kurzu je možná formou poukazů Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass či Bonus Pass. Platba kurzu se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení první (zkušební) lekce, na kterou dorazíte. Formou poukazů lze uhradit plnou cenu kurzu či lekce nebo poukazy při platbě nakombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost.

2) Edenred

Úhrada jedné lekce i celého kurzu je možná formou poukazů Ticket Multi, Ticket Sport&Kultura či Ticket Dárkový. Platba kurzu se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení první (zkušební) lekce, na kterou dorazíte. Formou poukazů lze uhradit plnou cenu kurzu či lekce nebo poukazy při platbě nakombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost.

3) Up (Cheque Déjeuner)

Úhrada jedné lekce i celého kurzu je možná formou poukazů Unišek, Unišek+, Unišek+FKSP či Cadhoc. Platba kurzu se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení první (zkušební) lekce, na kterou dorazíte. Formou poukazů lze uhradit plnou cenu kurzu či lekce nebo poukazy při platbě nakombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost.

4) Benefity

Úhradu kurzu, lekce nebo workshopu provedete po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu Benefity.cz.
Nezapomeňte, že je nejprve nutné si kurz rezervovat prostřednictvím rezervačního systému taneční školy a počkat na potvrzující email s platebními údaji. Neplaťte prosím kurz dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem.

5) Benefit Plus

Úhradu kurzu, lekce nebo workshopu provedete po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu Benefit Plus.
Nezapomeňte, že je nejprve nutné si kurz rezervovat prostřednictvím rezervačního systému taneční školy a počkat na potvrzující email s platebními údaji. Neplaťte prosím kurz dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 26.5.2020
TOPlist