English Česky
DANCEHALL FUSION
DANCEHALL FUSION
... Taneční styly

Kurzy Dancehall fusion pro začátečníky a mírně pokročilé

Dancehall fusion

Kurzy Dancehall fusion vycházejí z tanečního stylu Dancehall, který lektorka mixuje s celou řadou dalších tanečních stylů, zejména s MTV dance. Choreografie zahrnují také prvky stylů Hip-hop, Waackin' nebo Vogue.


Dancehall

Dancehall je moderní tanečně-hudební styl, který vznikl na Jamaice z reggae hudby. Při tanci se používá hlavně pánev a hrudník - izolované pohyby boků, vlny a shake. Dancehall je velmi energický taneční styl, který si získává u žen a dívek stále větší a větší oblibu. Vyznačuje se svůdnými sexy pohyby na výrazný rytmus. Zároveň je to styl, u kterého se zaručeně zapotíte a přidá vám na fyzičce. Tancuje se např. na hity Seana Paula.


MTV dance

MTV dance je nově vytvořený styl vycházející z hip hopu. Klade důraz nejen na tanec samotný, ale i výraz a projev. Styl choreografie bude vždy inspirovaný určitým umělcem - Michael Jackson, Beyoncé, Rihanna, Justin Timberlake, Chris Brown, Lady Gaga. Na lekcích MTV dance se naučíte tančit stylem tanečníků ve videoklipech.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 13.3.2020
TOPlist