English Česky
HIP-HOP
HIP-HOP
... Taneční styly

Kurzy Hip-hop pro začátečníky a mírně pokročilé

Kurzy Hip-hop pro mírně a středně pokročilé

Hip-hop

Hip-hop (New Style)

Okolo roku 1986 byly prvky a pohyby tohoto streetového tanečního stylu velmi jednoduché. Kroky jako Wap, Running Man (Snap), Rogger Rabbit nebo Robocop byly velmi oblíbené a byly přesně tím, co dokázal zvládnout každý.

Nicméně dnes je Hip-hop (New Style) mnohem vyvinutější a složitější. Hip-hop přichází ze všech stran, tanečníci si přizpůsobili Popping nebo Electric Boogie a vytvořili si vlastní pohyby. Přebírají prvky z bojových umění, reggae, lockingu a dalších stylů street dance. Hip-hop (New Style) je hodně o individualitě, jedinečnosti a charakteristice tanečníka. Vývoj Hip-hop Dance byl snad nejvíce ovlivněn New Jack Swing Music.

Jaja Vaňková


Hype (New Jack Swing, Oldschool Hip-hop)

Rozmach tohoto streetového tanečního stylu se datuje kolem roku 1989 a 1990. Největší vliv na vývoj New Jack Swingu, nebo jak se také říká v ČR "Hypu", měly taneční videoklipy Bobby Browna, Bell Biv Devoe, Heavy D a zejména M.C. Hammera. Spousta mladých tanečníků z celého světa se pak pokoušela tyto hvězdy napodobovat a vymýšlet si nové kreace a kroky této nové formy street dance. Objevily se první tanečně laděné TV show, jako např. v roce 1989 "Dada LMD" či "Dance, dance, dance".

Brzy se pak v národní TV v USA objevil streetdancový pořad "Dance Koshien", určený pro středoškoláky. Tento pořad velmi ovlivnil spoustu mladých lidí, kteří se začali tanci, především street dance, aktivně věnovat.

Jaja Vaňková

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby


www.tsvoila.cz © 2015 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 23.5.2019
TOPlist