English Česky
CARMEN
Carmen
... Lektoři
carmen1

Kateřina "Carmen" Čermáková

Tanci se věnuji okolo devíti let, z čehož 5 let na profesionální úrovni. Sedm let jsem tančila ve skupině Dancers4you od roku 2007 pod vedením Tomáše Sloupského. Následně jsem byla 2 roky členkou dospělácké složky Elements Community od roku 2014, kterou vedly Svatava Kobzová a Gabriela Vengřinovičová. Minulý rok jsem působila v taneční skupině BDS Academy ve freestyle složce pod vedením Wahe Akopjana a Andreje Urysiaka.

Od roku 2007 jsem se zúčastnila mnoha soutěží, na nichž jsem nasbírala kolem 35 ocenění (skupinové, ale i individuální v kategorii freestyle). Mohli jste mě také vidět v televizi na ČT Art v taneční soutěži The Dancer 2015, kde jsem se dostala do finálové TOP 9. Vzdělávám se v zahraničí (Německo, Francie, Rakousko, Slovensko, Polsko, Holandsko, Itálie), ale i na domácí půdě. Účástnila jsem se tanečního festivalu World of Dance v Německu a Belgii. Z tanečních kempů jsem se zúčastnila např. SDK Europe, The Week, Fair Play Dance Camp, Summer Dance Forever, Hyper week Sicily, atd.

Mám základy od všech streetových stylů a snažím se být univerzálním tanečníkem. Jsem otevřena všem druhům tance. V této době se spíše zaměřuji na battlování a zdokonalování se v improvizaci/freestylu. Mojí největší vášní je experimentál, ve kterém jsem se probojovala do TOP 4 na německé akci v Brémách. Nyní působím jako taneční lektorka ve skupině The Fact.


Carmen

carmen2 carmen3 carmen4

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2020
TOPlist