English Česky
CŮCA
Cůca
... Lektoři
cuca1

Lucie "Cůca" Vránová

K tanci jsem se dostala už jako malá. Asi jako každý jsem navštěvovala různé pohybové přípravky a rádoby taneční kroužky. V osmi letech jsem se šťastnou náhodou dozvěděla o taneční skupině Ariana, kde jsem se časem propracovala do výběrových kurzů. S touto taneční skupinou jsem zůstala 6 let, jako tanečník (déle jako lektor) a pod vedením výborné vedoucí Petry Růžičkové jsme dosáhli mnohých tanečních úspěchů. Zpočátku jsme trénovali discodance a klasiku, ale snaha naší vedoucí byla taková, že jsme se později začali vzdělávat i v ostatních tanečních stylech. V této době k nám přišla skvělá lektorka a tanečnice Svatava Kobzová a já se díky ní dostala k nejrůznějším streetovým stylům, které se učím dodnes.

V 15ti letech jsem tedy jako tanečník opustila Arianu a začala tančit s taneční skupinou EX. S touto skupinou jsme se stali několikanásobnými mistry Prahy a středních Čech, mistry Čech, vícemistry České republiky, finalovými účastníky Beat Street a účastnili se i mnohých jiných soutěží a battlů. Díky EXu jsem získala mnoho tanečních příležitostí a zkušeností. Od roku 2012 působím s nově vzniklou skupinou ELEMENTS COMMUNITY.

Jako lektorka a choreografka toho mám za sebou také spoustu. Učím vlastně již od 14ti let. Vedla jsem hlavně dětské a juniorské taneční složky (Ariana, EX a nyní DS Elements), které se úspěšně zúčastnily mnoha tanečních soutěží. Nadále již 6 let působím jako lektor v Dance stationu.

Kromě jiného se také každoročně vzdělávám na různých tanečních seminářích - např.: Street Dance kemp, Hip hop meeting, mezinárodní workshopy, vzdělávání v Londýně (Pineapple a Studio 68), atd.

Mezi mé profesionální zkušenosti patří například: vystoupení na firemních večírcích, TV pořad To byl náš hit, módní přehlídky (Dreft fashion show, Krakora design, promo akce značky Loap, Kenvelo a Jackpot, ...), galavečer MMA, Miss golf, vystupování se zpěvačkou Mistou, natáčení reklam, atd.

A můj cíl? „Stát se univerzálním tanečníkem”.


Cůca

cuca2 cuca3 cuca4 cuca5 cuca6

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay


www.tsvoila.cz © 2015 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 22.3.2019
TOPlist