English Česky
FAFEL
Fafelos
... Lektoři
fafelos1

Pavel "Fafel" Pešík

Jeden z vedlejších účinků puberty byl u mě zrod lásky k tanci. Dostal jsem se k němu přes mého staršího bratra, který v té době tancoval ve streetové skupině Free Dance Studio. Po zhlédnutí několika filmů a bráchova vystoupení jsem se začínal o tanec zajímat a také začal chodit do stejné skupiny. Během otevírání očí v tanečním světě, jsem poznal i Break Dance (správný název Bboying), který se mi velice zalíbil. První pohyby, které mě naučil můj bratr, jsem se trénoval na kartonu na ulici. Poté mě Martin Svitlík přibral do skupiny Street Force Project, kde jsem se toho hodně naučil.

Bboying mě natolik nadchl, že jsem začal trénovat každý den a postupně získal zkušenosti i od známých bboys - jak českých tak i zahraničních. Například Esi a Dexter ze Slovenska, Funky Mike a Prodigy Crew z Rakouska, několikanásobný mistr ČR Petr Ježek a jedna z nejznámějších skupin v Čechách Survivals Crew.

V současné době se naplno věnuji bboyingu a streetdancu. Zúčastňuji se různých soutěží a battlů a neustále pracuji na svých zkušenostech a dovednostech. Svým studentům se snažím předat vše, co znám a co mi pomohlo v trénování - jak po fyzické, tak i psychické stránce. Doufám, že se toho společně nejen co nejvíce naučíme, ale také, že si užijeme dost zábavy.


Fafel

fafelos2 fafelos3 fafelos4 fafelos5

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra


www.tsvoila.cz © 2015 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 4.6.2018
TOPlist