English Česky
LUU
luu
... Lektoři
luu

Lucie "Luu" Beránková

Narodila jsem se v roce 1998 v Praze. Tančit jsem začala v 9 letech u taneční skupiny Glory, kde jsem se učila hlavně vazby a účastnila se soutěží. Později v roce 2010 jsme se odtrhli a začali fungovat pod novým jménem K-Dance-Company pod vedením zkušené lektorky Kateřiny Strachotové. V juniorské a hlavní věkové kategorii jsem se účastnila mnoha soutěží, jak ve formacích tak sólově.
První styl, který mě nadchnul, byl energický dancehall. Od 14 let jsem se začala více zajímat o základy a původ jednotlivých stylů a účastnila jsem se mnoha workshopů (BDS Academy, Dance academy Prague, taneční Sector, Prague breaking school), které mi hodně daly.
Nyní už nesoutěžím, ale dál aktivně trénuji a jsem ráda, když svoje zkušenosti můžu předávat dál. Nezaměřuji se na jeden styl, ale snažím se být „MVP“ = most valuable player.

V 15 letech jsem začala učit děti zhruba ve věku 8 let. Později se mi lekce rozrostly a učím v průřezu všechny druhy věkových kategorií od začátečníků po pokročilé v K-Dance-Company, DDM Praha 8 a ZŠ česko-německého porozumění. V létě rovněž vedu příměstský tábor a účastním se jako lektorka na tanečních kempech (Agentura 7, K-Dance-Company).

Snažím se hodiny přizpůsobit úrovni tanečníků tak aby je to bavilo, zlepšili se a nadchnul je tanec stejně tak jako tomu bylo u mě. Postupně přičichneme ke všem streetovým stylům (hlavně hip hop, house dance, dancehall a funk). Nacvičíme choreografie na různá vystoupení, proložíme to technikou, freestylem, vlastní tvorbou a zlepšíme fyzičku. :)


Luu

luu1 luu2 luu3

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2020
TOPlist