English Česky
SIMČA
Simča
... Lektoři
simca1

Simča Skupien

V roce 1998 jsem byla přijata na Taneční konzervatoř hl. m. Prahy. Během studia jsem účinkovala na absolventských koncertech, v baletu Spící krasavice a hostovala v baletu Giselle v německém Gorlitz. Stála jsem na prknech Stavovského divadla, Národního divadla, Laterny Magiky a jiných... Prázdniny r. 2004 jsem strávila u filmu The Fine Art of Love: Mine ha-ha, kde jsem hrála studentku taneční školy vedle Jacqueline Bisset. Zúčastnila jsem se mnoha workshopů v čechách i v zahraničí. Studium jsem uspěšně zakončila maturitou a absolutoriem v oboru klasický tanec.

Absolvovala jsem turné po Španělsku s muzikálem Johanka z Arku.

Od roku 2006 jsem vedla taneční obor v ZUŠ Nová Paka, kde jsem působila tři roky. Na soutěži Slánské tančení 2009 jsem za choreografie získala 3., 5., 6. a 8. místo (žáci byli šikovní :o) ) Od roku 2010 působím jako lektorka v taneční škole Voilà. Zároveň jsem členem souboru National black light theatre v představení Cats.


Simča

simca2 simca3 simca4 simca5 simca6

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby


www.tsvoila.cz © 2015 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 23.5.2019
TOPlist