English Česky
TERKA
Terka
... Lektoři
terka1

Terka Francová

Tanec mě v životě provází už od pěti let, kdy jsem začala navštěvovat Základní uměleckou školu v Čáslavi pod vedením, absolventky konzervatoře, Hany Losenické Neumanové. Tančila jsem v ZUŠ čtrnáct let a naučila se nejen základy moderního a klasického tance, ale spolupracovala jsem i při tvorbách velkých tanečních projektů jak organizačně, tak choreograficky a pedagogicky.

V roce 2013 jsem se rozhodla vyzkoušet i jiný taneční styl - street dance a dostala se do juniorské a později do dospělé soutěžní složky Dance Academy Prague, kde jsem podvedením Zuzany „Zizoe“ Veselé získala v extralize dospělé kategorie titul vícemistrů ČR.

Nicméně po pár letech jsem se vrátila k modernímu tanci a začala taneční praxi ve studiu Dance Perfect. Již v roce 2014 jsem založila Taneční kroužek Vrdy pro děti od 5 do 13 let, který se skládá ze 4 tanečních skupin a ve kterém jsem lektorkou moderního tance a choreografkou závěrečných vystoupení dodnes. Svou vášeň pro děti jsem prohlubovala na mnoha tanečních táborech a každé léto v zahraničí jako dětská animátorka/ fitness animátorka v Řecku, Španělsku i Itálii.

Asi mým největším životním a zároveň tanečním úspěchem je přijetí na Janáčkovu akademii múzických umění obor Taneční a pohybové divadlo a výchova, kde v současné době dálkově studuji. V roce 2018 jsem se stala lektorkou TS Dance Perfect - dvou přípravek dětí (3-5 a 4-6 let) a lektorkou v TS Voilà - Moderní tanec a balet pro děti od 7 do 11 let.

Snažím se lekce vést nejen tak, aby se děti v tanci a rytmice zlepšovali, ale především aby získali k tanci pouto jako k umění, a zamilovali si ho do konce života, tak jako ho miluji já.


Terka

terka2 terka3 terka4

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 23.5.2020
TOPlist