English Česky
VERONIKA
Veronika
... Lektoři
veronika1

Veronika Špornová

Tanec je pro mě radost, pohyb, bez kterého už si nedovedu představit být. Přináší mi uklidnění, vybití, zábavu a v neposlední řadě posílení svalů a úlevu ztuhlých zad. Vlastně i kvůli nim jsem kdysi začala tancovat.

Orientálnímu tanci se věnuji od roku 2004. První kurz jsem navštívila ze zvědavosti. Líbila se mi představa, že bych jednou mohla ladně plout sálem, koordinovat ruce s boky a vědět, jak se pohnout, abych zaujala. Připadala jsem si jako neuvěřitelné dřevo. Každý týden se však dovednosti zlepšovaly, a to překvapivě rychle. Najednou mi došlo, že tenhle typ pohybu mi vyhovuje, je přirozený a vlastně snadný. Začala jsem o víkendech navštěvovat taneční semináře a další kurz. A bez tance už nemohla být.

Mou první lektorkou byla Latifah, poté jsem tančila u dalších tanečnic v Ostravě. V hodinách jsme tancovaly se závojem, vějíři i svíčkami, zaujala mě kombinace orientu a flamenca, proto jsem začala také navštěvovat kurzy tohoto nádherného španělského tance. Díky Martině Fatimě Rohunové jsem začala vystupovat v ostravské čajovně. V roce 2008 jsem se přestěhovala do Prahy a přihlásila se do kurzů Karoliny Idrisové, později i Eglal, absolvovala taneční i teoretické semináře Kathrene Derouet, Shereen, Nour, Antje, Shalymar, Prince Kayammer, Shely a dalších. V letech 2013 - 2015 jsem působila ve skupině Matahari group.

Chci se dále v tanci vzdělávat, svět orientálních tanců je neuvěřitelně obsáhlý a nádherný!


Veronika

veronika1 veronika2 veronika3 veronika4 veronika5 veronika6 veronika7

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 13.10.2020
TOPlist