English Česky
ROZVRH ČERVEN 2018
Foto lektorů
... Rozvrhy

Rozvrh a ceník kurzů ČERVEN 2018

2.5.2018

Kurzy ČERVEN 2018

Červnové kurzy volně navazují na jarní kurzy, nicméně rozvrh doznal několika změn, proto je nutné samostatné přihlášení. Pokud Váš jarní kurz v červnu nepokračuje, můžete se přihlásit na jiný z kurzů. Označená úroveň odpovídá úrovni jarního kurzu, tzn. červnový kurz pro začátečníky je určený primárně pro ty, kdo už začátečnický kurz navštěvují na jaře (u nás nebo jinde).

Kapacita lekcí je oproti jaru ještě snížena. Mezi lekce jsou vloženy 5minutové pauzy na vyvětrání sálu.
Ceny jsou jednotné pro studenty a nestudenty – při platbě do 18.5. na úrovni jarních studentských cen!.
Na červnové i letní kurzy se vztahují množstevní slevy.

Přihlašování online v sekci Přihlášky.

Obratem Vám přihlášení potvrdíme a pošleme pokyny k platbě bankovním převodem. Platba v hotovosti pouze po předchozí dohodě emailem. Ceny uvedeny vč. DPH.
Storno podmínky: V případě absence ze zdravotních důvodů vracíme 50 % ze zaplacené částky - nutno prokázat nejpozději do 8.7.2018.

Pozn.: Některé jarní kurzy jsou o týden prodlouženy (odpadla na jaře některá lekce, nebo byl posunutý začátek kurzu), proto červnové kurzy těchto tanečních stylů začínají později (viz rozvrh) – tančit budete tedy také celý červen, ale za nižší cenu. Z důvodu letní párty neprobíhají žádné lekce 7.6., proto jsou čtvrteční červnové lekce o týden kratší, a proto také levnější.
Kurzy Břišních a orientálních tanců jsou prodlouženy z jara o více než 1 lekci, proto v červnu nevypisujeme samostatný kurz – vice info k prodlouženým jarním kurzům níže v této sekci.Červen 2018

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay


www.tsvoila.cz © 2015 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 22.3.2019
TOPlist